


| Informatie
Workshop
|
| The Gathering Scheveningen - Harstenhoekstraat 29b |
| 4 maart 2026 |
| 19.00-22.00 uur |
| The Gathering Scheveningen |
Omschrijving
Ontdek jouw cyclus als kracht. Leer werken met je menstruatiecyclus en maak een collage als blijvende herinnering. Internationals welcome!
Ilse van Collagetastisch en Tjalina van The Gathering organiseren op 4 en 22 maart een bijzondere workshop waarin we onze vrouwelijke menstruatie cyclus vieren:
Jouw maandelijkse cyclus als Kracht.
Rondom Internationale vrouwendag (8 maart) staan wij stil bij een uniek en krachtig kenmerk van vrouwen: De menstruatie cyclus.
In deze workshop delen we kennis en ervaring over de verschillende fases van de cyclus en hoe deze voor jou persoonlijk kunnen voelen. Hoe kun je meer rekening houden met jouw cyclus? Hoe zet je het in als een kracht?
Maar dat niet alleen. Je gaat ook creatief aan de slag met collage materiaal en maakt iets om mee naar huis te nemen en je te herinneren aan jouw unieke vrouwelijke ritme. Geen creatieve vaardigheden vereist, iedereen met een menstruatiecyclus kan meedoen.
Het programma bestaat uit een korte meditatie, kennismaking met elkaar, informatie en ervaringen delen over onze cyclus en het maken van een collage die je mee naar huis mag nemen als herinnering aan jouw vrouwelijke ritme.
De workshop kan ook in het Engels worden gegeven – internationals are very welcome.
Op 22 maart vindt deze workshop ook plaats van 14.00-17.00 uur
Aanmelden
U kunt hier tickets kopen voor deze workshop.

